5 tipů jak odhadnout, zda je boudoir focení dobrým dárkem pro partnerku

Sezóna obdarovávání se blíží, vám se nechce chodit šílet mezi davy do nákupáků a tak brouzdáte, čím svojí milou potěšit. Líbilo by se vám věnovat jí něco, co jí trochu zvedne sebevědomí a z čeho budete mít radost i vy sami? Tak to můžu pomoci! Letos mám pro vás připravené vouchery, které vám nechám doručit až domů. V tomto článku tedy rozebereme, jak poznat, že by bylo focení aktů/boudoir/glamour vhodným dárkem pro vaši nejdražší.

1. Zapátrejte v paměti

Pokud se už v minulosti zmínila, že by něco podobného ráda zažila, máte napůl vyhráno. Pak už jen stačí vysondovat, jaký styl jí sedí. Možná vám dokonce šmíringagent facebook občas ukáže, co se jí líbí a co lajkuje, leccos se dá taky vypátrat z účtů, které sleduje na instagramu. Tím prosím vás nemyslím, že se budete logovat do jejího účtu nebo prohlížet telefon, vím, že jste čestní mladí muži 🙂

2. Zapojte kámošky

Není nic lepšího, než si šplhnout u nejlepší kámošky vaší ženy a zároveň zjistit informace. Jednoduše jí pošlete odkaz na moje stránky. Na kafi se vaší vyvolené zeptá, co si o fotkách myslí, protože sama plánuje na focení přijít. BFFs jsou k sobě upřímné, takže bude hned jasno.

3. Nenápadně jí fotky ukažte

No nenápadně, to se mi řekne, že jo. Tahle možnost je ale největší sázkou na jistotu. Když svojí milé přiznáte, že by se vám líbilo, kdyby na podobných fotkách byla ona, přijdete asi trochu o moment překvapení, ale taky si trochu ušetříte nervy 🙂 Mimo jiné jí můžete představit víc vašich plánů na dárek a překvapením pak bude právě to, co konkrétně vyberete. 

Edit: Když jsem svýho kluka poprosila o revizi článku, jeho reakce na tenhle bod byla “Nenápadně jí ukažte fotky cizí nahý holky? Are you f#cking insane?!” Inu. My inteligentní ženský nejsme žádný žárlivý báby 🙂 Uveďte to pár slovy o tom, co se vám na ní líbí a že byste podpořil návrh, aby to bylo vkusně zvěčněné.

4. Spojte to s nákupem prádla

Tohle není tak úplně tip, jak odhadnout zájem, spíš jak to celé provést. A je ideálním řešením pro ty, jejichž drahé polovičky se narodily v listopadu nebo v prosinci. Vezměte holky na nákup do butiku se sexy prádlem, třeba do Le Chaton, Caresse, nebo k Riwě Neroně. Tím vyřešíte jednak narozeniny, jednak aby měla vaše milá co na sebe na focení a dále postupujte podle bodu 3) 🙂 Přesně si pamatuju, jak skvělý bylo vybrat si pro sebe k Vánocům prádlo právě u Riwy. V takové atmosféře, myslím, snadno vznikne touha nový set prádla vynést do ateliéru.

5. Prostě to riskněte

Žádný strach, nenechám vás v tom. Boudoir rozhodně není pro každého. Spousta z nás jsme křehké duše, nejsme připravené se před cizími lidmi oblékat do spodního, natož z takové aktivity mít nějaké fotky. Pokud se dárek maličko mine, můžete voucher využít na párové focení, klasické portréty nebo i rodinnou foto procházku. Dejte mi vědět, pokud si nejste jisti a já vám pošlu výčet konkrétních variant, co lze za voucher u mne jinak pořídit.

Jak poukaz získat?

Poukaz se dá u mně pořídit skrze zprávy na facebooku nebo objednávkový formulář na stránkách.  Za celkovou cenu 4000,- získáte pro svou milou komplet službu focení ve specializovaném ateliéru, včetně úpravy vizáže od profesionální vizážistky a deseti finálních fotek v digitální podobě.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter