Boudoir v přírodě

Ateliér se všemi svými vymazlenými koutečky miluju. Být tam pořád je ale nuda. Rozhodla jsem se proto vytáhnout dvě své oblíbené kočky, Jíťu a Yume, na venkovní boudoirovou zábavu se skleničkou bublinek, starou zahradní vanou a spoustou ušlechtilých květů. Pojďte se podívat, jak se nám dařilo a přečtěte si, jaké má focení venku výhody a nevýhody


Co se týče podoby fotícího koutku a aranží, inspirovala mně fotka na instagramu, kterou nemůžu za živého boha dohledat. Slečna na ní seděla v zahradní vaně s mléčně zakalenou vodou plnou kvítek. Mně už koncept milk baths přijde trochu okoukaný, chtěla jsem jít trochu jinou cestou. V mojí mysli se odehrávala vesnická idylka za líného odpoledne v doprovodu světla svíček, s krásnými ženami, které halí v jejich venkovním budoárku jen baldachýn. Koupila jsem tedy svíčky, natrhaly jsme s holkama květy ze zahrady a nalily si čistého vína 🙂 (doopravdy!)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ke konci jsme se rozhodly použít dýmovnici, kterou Yume přivezla. Vzniklo pár dramatických fotek. Představuju si, že takovýmto zahradním kratochvílím se oddávají upíří krásky v Transylvánii 🙂

 

 

 
Proč radím, abyste na vlastní focení partnera „odložily“ do kavárny? Teď už to víte :))
 
Hromadné památeční foto 🙂
 
 
 
 

Můžu říct jedinou věc, a to, že venkovní boudoir je ABSOLUTNÍ PECKA. Naplno podpořím každou klientku, která se rozhodne místo ateliéru pro přírodu.

 Nakonec bych ráda udělala malé shrnutí, které může i vám pomoci rozhodnout se, zda je to to pravé.

Kde můžeme venkovní boudoir fotit?

  1. V parku, v lese, u vás na zahradě, opuštěných místech, v podstatě kdekoli, podle vaší fantazie.

Jaké jsou výhody oproti ateliéru?

  1. Využijeme naplno přirozeného světla
  2. Můžeme prostředí vyzdobit podle svého
  3. Jsme na veřejném prostranství a celková cena se snižuje o částku za pronájem ateliéru

Kdy naopak raději využít ateliér?

  1. Jednoznačně pokud se bojíte diváků – nelze vyloučit občasné kolemjdoucí 
  2. Strachujete-li se z nepřízně počasí (ačkoliv já se už nemůžu dočkat svého prvního focení v dešti 🙂

Probudila se ve vás divoženka a ráda byste zažila něco podobného? Teď je ten čas! Znám místo, které je pro boudoir v přírodě jako stvořené. Neváhejte a napište mi na facebook, instagram nebo se ozvěte přes formulář a naplánujeme focení speciálně pro vás.

Sdílejte článek...

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter