Portrétní focení

Do škatulky portrétního focení můžeme napasovat téměř cokoliv. Jsem tu pro vás ať už potřebujete profesní portrét nebo profilovku na facebook pro radost. Super jsou i fotící schůzky s milými páry.

Párové focení

U fotky pro zamilované mám jen jednu zasádu, a to jest “čím víc crazy, tím víc adidas”. Kdo se nebojí tancovat, házet holky do vzduchu a viset hlavou dolů na hřišti, bude spokojen. Většinou se s páry potkávám na nějakém hezkém místě jako je Stromovka a jdeme se projít, u toho fotíme. Můžeme se také sejít u vás doma.

Jednotlivci

Ať už máte jakýkoliv důvod nechat se vyfotit, jsem si jistá, že je dost dobrý. Nespadám příliš do škatulky fotograf dětí/rodin a fandím individualitě. A tak mi vždy udělá radost, když se někdo chce vyfotit jen tak, sám. Stačí mi přečíst si pár vět o tom, jaké fotky byste si zhruba přáli a vše vymyslíme.

Jak to chodí?

Stačí mi napsat jakou hrubou představu o fotkách máte. Budete na nich jen vy? Pro jaké účely byste je chtěl/a pořídit? Láká vás víc focení venku nebo v interiéru? To vše mi pomůže doporučit lokaci, styl oblečení a podobně.

Poté, co doladíme termín, poprosím vás o složení rezervačního poplatku. Pokud chcete, můžeme si zavolat a já vám poradím, jak se na focení připravit. Čas focení doporučuji přizpůsobit světelným podmínkám v daném období (většinou to bývá cca 2h před západem slunce), vždycky ho ale s vámi konzultuji ke spokojenosti všech. 

Nejvíce se mi při portrétním fotografování osvědčila forma procházky a to klidně i v případě, že si jdete pro business fotky. Cestou se zastavíme na pár místech, kde vás vyfotím a v mezičase máte možnost se ptát na cokoliv, co vás zajímá. Možností je ale samozřejmě hromada, ráda přijedu například i k vám domů.

Po focení zasílám protříděný výběr náhledů, ze kterých si sami určíte fotky k finální úpravě. Portrétní foto má na rozdíl od boudoir a glamour jen jemnou retuš, někdy není potřeba vůbec žádná. Vždy je ale upravuji, co se týče barevnosti a expozice. Pokud byste si přáli jiný poměr snímků a úrovně retuše, než nabízím níže v balíčcích v ceníku, není problém, jednoduše se zeptejte v úvodu komunikace.

 Výsledné snímky zasílám zaheslované skrze internetové úložiště.

Ceník portrétní a párové focení

Pro zjištění ceny mě prosím s konkrétní poptávkou kontaktujte.