Boudoir focení

Intimní oslava vašeho těla

Během boudoirového focení se setkáváme v lehkosti, křehkosti a intimitě. Je to příležitost k zahození studu a odkrytí částí vás, které si běžně nedovolíte ukázat. Ať už se rozhodnete být na fotkách oblečená, polonahá či úplně odhalená, vždy je výsledkem oslava sebe sama a krásy vašeho autentického a krásného těla.  Pokud odcházíte ze studia nadšená, pak je moje mise splněna.

Setkání v boudoiru je zejména posilující zážitek

Focení v boudoiru je cesta, jak změnit představu, že běžná smrtelnice může mít v albu jen běžné fotografie z dovolené. Při focení můžete být sexy, něžná, hravá i křehká. Směr, kterým se během focení vydáme, je na vás. Ať už toužíte zachytit divu nebo vílu ve vás, najdeme způsob, jak takovou fotografii vytvořit. 

Ženská nahota nás obklopuje. Vídáme těla obnažených modelek na plakátech, v reklamě, médiích. Jakoby nezbývalo místo pro nás, ženy, které nesplňují domnělý ideál krásy. Obyčejné ženy pracující od osmi do pěti, které v každodennosti zapomínají na půvab a jedinečnost svého těla.

Co vás čeká za dveřmi boudoiru

Divoká krása 

Spokojená žena, která si focení přišla užít a na fotkách uvidí sebe samu v přirozenosti a kráse. Moje boudoir snímky nejsou vyhlazené fotografie z photoshopu. Na přání upravuji jednotlivé pupínky, modřiny nebo jizvy. Nevyhlazuji však kůži, celulitidu, nezeštíhluji. Divoká krása znamená přijmout se taková, jaká jsem.

Bezpečí a podpora

Během focení s vámi komunikuji, zajímají mě vaše přání a představy. Radím, co a jak můžeme na fotkách nejlépe odhalit, zachytit. Celé focení může probíhat v topu nebo kalhotách, pokud to tak chcete. Kromě osvědčených póz, do kterých se budeme krůček po krůčku dostávat, vnímám vaše přirozené pohyby a při focení s nimi pracuji. Na focení u mě jste vítané, nemám žádná očekávání a maximálně těžím z přítomného momentu.

Přirozené světlo

Přirozené světlo dělá přirozený boudoir. Setkáváme se v době, kdy denního světla ve studiu nachytám nejvíc a ohýbám ho všemi možnými způsoby ve váš prospěch. Fotím klasické portréty s lichotivých přímým světlem, mysteriózní siluety, svůdné pocitovky v protisvětle, detaily se stíny různých tvarů na vaší kůži. Cokoliv, co den a přirozené světlo přichystá.

Pozvání do boudoiru

Boudoir je otevřen všem typům postav, ženám každého věku. Jste-li plnoletá a chcete intimní fotografie, pak vás ráda přivítám. Důležité je, že toužíte autenticky zaznamenat sebe sama v určité životní etapě a že to chcete udělat v podporujícím, bezpečném a respektujícím prostředí.

Krása nemá správný věk nebo velikost

Focení probíhá vždy ve dvou, vy a já. Vy určujete, kolik nahoty je vám příjemné, co se bude dít a kudy se bude focení ubírat. Žádní asistenti, kamarádky ani partneři. Boudoir je dárek od vás pro vás. Nezapomeňte na to. Dárkem pro blízké se může stát až na druhém místě.

Jdeme na to

Focení je především zážitek. A my se na něj společně dobře připravíme. Mailem se dohodneme na základních věcech a termínu společného videohovoru. Na online setkání si popovídáme o vašich představách o focení. Poradím vám, jak se připravit, vymyslíme ladění snímků, datum a čas focení.  Ulehčím vám dilema co na sebe a doporučím pár osvědčených obchodů s krásným prádlem, včetně nízkonákladových variant. Krátce před termínem boudoirového focení vám pošlu potřebné informace, adresy, kontakty. 

V ateliéru se pustíme do revize vašeho šatníku. Ujasníme si, jak outfity zkombinujeme a proč. Vyzkoušíme osvědčené varianty i něco nového. Během focení vám budu dávat instrukce k pózování i výrazu. Připravte se,  že druhý den ucítíte svaly. Boudoirové focení může být docela gymnastika. Při pohledu na fotky ale pochopíte, že to stálo za to.

Po focení vám zašlu výběr nejlepších fotografií v náhledech. Vy si vyberete fotografie pro finální úpravu – ořez, vyladění barevnosti, kontrastu, atp. Můžeme odstranit přechodné nedokonalosti pleti jako jednotlivé pupínky a modřiny.

Nejdéle do dvou týdnů obdržíte zpracované snímky z výběru elektronicky. Ty zasílám vždy v zaheslované galerii, aby bylo jisté, že se dostanou jen do vašich rukou. Můžete si vybrat také variantu předání náhledů i fotek osobně na digitálním nosiči. Stejně tak se při focení dohodneme o způsobu doručení tištěných snímků.

Proč si vybrat právě mě?

Za poslední tři roky jako fotografka nelením. Ke své osobní foto praxi jsem přidala práci pro snad největší pražský ateliér a díky tomu jsem mohla provést klasickým i těhotenským boudoirem už více než 200 žen. Po focení si mě chválí zejména za empatický a silně motivující přístup. 

Moje vize se v poslední době hodně proměnila a protože považuji za důležité podnikat v souladu se svými hodnotami, změnila se i moje nabídka. Jsem tu hlavně pro bohémské duše, které považují instagramové filtry za přežitek. Budeme dobrý tým, pokud hledáte někoho, s kým je možné bezpečně vystoupit ze své komfortní zóny a užít si další krok na cestě k sebelásce.

Co na to klientky?

Focení boudoir byla pro mě novinka, nějaký čas jsem se odhodlávala, zda do toho jít. Touha po krasných fotkách na památku jak pro mě (to predevším :-)), tak pro manžela ale vyhrála! A nelituji! Vřele doporučuji! Líčení a vlasový styling od Natálky byl užasný, cítila jsem se opravdu sexy. Domča je neuveřitelná, hodí vás takříkajíc do pohody, vše názorně ukáže (což jsem velmi ocenila:-)), hudba v pozadí a krásný ateliér!! Bomba! Odnaším si nejen krásný zážitek v záři reflektorů, ale i fotky, ze kterých mému manželovi spadne čelist😆

Jana

Před svým prvním boudoir focením jsem byla velice nervózní. Vůbec jsem nevěděla, jak budu pózovat, jak se tvářit, jen jsem doufala, že dostanu hezké fotky. U Dominiky musím v první řadě pochválit podporu před samotným focením. Poradila s výběrem prádla, jak se připravit na focení, zařídila vizážistku, prostě super. I tak jsem ale na focení jela se smíšenými pocity, veškeré obavy ale byly brzo pryč. Na smluveném místě na mě čekala sympatická a milá fotografka, která mě povzbudila a při focení vždy přesně navedla, jak pózovat a jak se tvářit.

 A výsledek? Už neupravené fotky se mi moc líbily a bylo opravdu těžké vybrat, které půjdou k finální úpravě. A z finálních fotek jsem prostě nadšená, pořád na ně koukám a říkám si: „Páni, ta kočka jsem fakt já?“

Zuzka

Ceník

Galerie boudoir a ženský akt

Více o boudoirovém focení

Navštivte blog, kam pravidelně přidávám tipy, jak si poradit s nervozitou, co si vzít na sebe a mnohem více.

Sdílejte článek

Facebook
Twitter