Potřebujete být na fotografiích poznat?

Vím, jak důležité je udělat dojem autentickou fotkou, která vás ukáže jako odborníka v oboru. Vytvářím brandové fotky na web, sociální sítě a do médií, vypovídající o vašem podnikání, praxi a zájmech. Fotím člověka – profesionála v prostředí, které je mu vlastní. S klienty vytvářím situace, kterými lze nejlépe zachytit to, co potřebují.  

Ze společného focení vznikne portfolio snímků, které využijete na webu, sociálních sítích v tištěných médiích nebo v životopise. Vytvoříme portréty, celky v interiéru nebo exteriéru i detailní záběry z vašeho pracovního dne. Ty vám skvěle poslouží jako ilustrativní “moodovky” na blog nebo Instagram.

Focení podle vašich představ

Než se setkáme na place, vzájemně se poznáme při videohovoru. Budu se ptát na vás i vaše podnikání. Vysvětlíte mi, co je pro vás důležité, co má z fotografií vyzařovat, v jakém prostředí to lze nejlépe zachytit. Po brainstormingu se uvidí, zda půjdeme fotit sympatický civilní portrét v ateliéru nebo dynamické fotografie ve vaší dílně. Společně nastavíme směr a zbytek je na mně.

Jak to chodí?

Kontaktujte mě skrze formulář a já se ozvu nazpět s návrhem termínu videohovoru. Poté, co spolu vše naplánujeme a stanovíme si datum focení, vás poprosím o složení rezervačního poplatku. Doplatek částky je možné uhradit na místě.

Po focení zasílám protříděný výběr náhledů, ze kterých si sami určíte fotky k finální úpravě. Kromě doladění kontrastu, barevnosti a jasu provádím na přání i retuš, jejíž intenzitu spolu dopředu projednáme.

Výsledné snímky zasílám zaheslované skrze internetové úložiště. Pak už nic nebrání tomu, abyste světu ukázali své nové vybroušené fotky!

Ceník business focení

  • Profesní základ: 10 fotografií, které zachytí vaše podnikání

Začínáte a potřebujete fotky na web? Během kratšího focení vytvoříme základní galerii pro vaše portfolio. Portrét, fotografie v kanceláři, celek mezi produkty. Tak, aby vás budoucí klienti poznali a oblíbili si vás.

Zahrnuje: Online konzultaci, cca 90 min. focení, výběr 10 nejlepších fotografií s profesionální úpravou, v plném rozlišení i v menší variantě na web podle vašich požadavků.

3000,-

  • Byznys plán: 20 fotografií pro všestranné použití

Chcete profesionální portfolio fotografií a podklady k online kampani? Mix autentických portrétů, fotografií při práci a náladu zachycujících detailů, kterými naplníte svůj web i sociální média.

Zahrnuje: Online konzultaci, cca 120 min. focení, výběr 20 nejlepších fotografií s profesionální úpravou, v plném rozlišení i v menší variantě na web podle vašich požadavků.

4500,-

  • Je to kampaň: 30 fotografií pro web, sítě i blog

Potřebujete fotografie, které vás zviditelní na sociálních médiích? 30 fotografií, které využijete v kampaních, prezentacích a propagaci vašeho podnikání a produktů.

Zahrnuje: Online konzultaci, cca 180 min. focení, výběr 30 nejlepších fotografií s profesionální úpravou, v plném rozlišení i v menší variantě na web podle vašich požadavků.

6000,-

  • Zvláštní přání: Fotografie na míru

Potřebovali byste větší množství fotografií k prezentaci na různých místech a vždy mít kam sáhnout pro neokoukaný obsah? Ozvěte se a vymyslíme focení na míru – v různých prostředích, s různými produkty.

  •  Možnosti navíc

Zajištění ateliéru na míru vašim potřebám.

Dokoupení fotografií nad rámec balíčku (250,- /ks).

Služby vizážistky přímo nezajišťuji, místo toho zasílám katalog spolupracujících vizážistek s kontakty a vy si již vybíráte sami podle svého vkusu (~2000,-/ fotomake-up).